ویژگی های کفش اسپرت

در قدم اول میخواهیم یک کفش مناسب را بررسی کنیم بعد به ویژگی های کفش اسپرت خوب میپردازیم. فروش عمده کفش – کفش اسپرت دخترانه و پسرانه

مهمترین معیارهایی که موقع تهیه کفش باید به آنها دقت کنیم عبارتند از:

هر چه سن شما بالاتر میرود اندازه پای شما بزرگتر میشود. پس هر بار که کفش میخرید آن را امتحان کنید.
خانم ها نباید کفش های با پاشنه بلندتر از پنج سانتیمتر بپوشند.
کفش را در عصرها بخرید چون عصرها پای شما بزرگتر است.
کفش باید هم در ناحیه پنجه و هم در ناحیه پاشنه فیت و اندازه پای شما باشد.
هردو کفش چپ و راست را پوشیده و امتحان کنید. در بسیاری از مردم اندازه پاها با هم متفاوت است. کفش را به اندازه پای بزرگتر بخرید و در داخل کفشی که پای کوچکتر در آن میرود یک کفی نازک بگذارید.
وقتی برای امتحان کردن کفش سرپا می ایستید باید در جلوی کفش و در جلوی بلندترین انگشت شما یک سانتیمتر فضای خالی وجود داشته باشد.
با کفش چند قدم راه بروید تا از راحت بودن آن مطمئن شوید. فروش کفش اسپرت
هیچوقت معیار شما برای انتخاب اندازه کفش شماره ای که روی آن نوشته شده است نباشد. این اندازه ها بر حسب شکل و سازنده کفش متفاوت است. همیشه کفش را به پا کرده و امتحان کنید.
کفشی را انتخاب کنید که تا حد امکان به شکل پایتان باشد.
مطمئن شوید پنجه کفشتان به اندازه پنجه پایتان بوده و تنگ نباشد. پنجه پهن ترین قسمت پا و کفش است. کفش های نوک تیز و با پنجه تنگ نخرید.
هیچوقت کفش تنگ نخرید و فکر نکنید کفش بتدریج و با پوشیدن، جا باز میکند. پاشنه پا در عین اینکه باید در کفش احساس راحتی کند، باید فیت هم باشد.
پشت کفش باید پاشنه پایتان را کاملا دربر گرفته و اجازه سرخوردن و حرکت در کفش را به آن ندهد. در حین راه رفتن نباید پاشنه پایتان از کفش بیرون بیاید.
وقتی پایتان در کفش است باید بتوانید به راحتی انگشتان پایتان را خم و راست کنید.

عضویت در خبرنامه
خانه
لیست علاقه مندی ها